Periodic inspections

Periodické kontroly prodejen, potravinářských výroben, bister a restaurací. 

Nabízíme Vám kontrolu Vašich prodejen, výroben, restaurací, bister z hlediska všech legislativních předpisů týkající se Vašeho produktu. Periody kontrol si každý zvolí dle svých požadavků nebo doporučení. Po periodické kontrole je Vám vystaven protokol o kontrole se všemi náležitosti (např. návrh na zlepšení, neshody, dokumentace k vypracování, hygienické nedostatky, technologické nedostatky, výsledky mikrobiologických testů atd.) 

Případné nedostatky můžeme zdárně odstranit. (Periodické kontroly jsou v oblastech legislativy stejné jako interní audity či audity HACCP), avšak odhalují všechny nedostatky během provozu, jelikož jsou periodické.

 Z naší praxe víme, že většinou odstraněné nedostatky z auditů se sice napraví, ale ihned vzniknou nové, např. změnou vedení, zaměstnanců, technologie, surovin atd., kde se můžeme denně setkat se spoustou chyb. Takto nastavené periodické kontroly jsou velice účinné a Vy již nemusíte mít obavy z příchodu státních kontrol ani zaměstnávat zaměstnance, který musí Vaše provozovny kontrolovat z hlediska legislativních požadavků. 

     "Periodické kontroly pro Vás budou opravdu efektivní a Váš zákazník je pocítí již při vstupu. "

Oblast periodických kontrol:


Kontaktujte nás a my Vám ihned sdělíme možnosti a sjednáme s Vámi datum  schůzky, kde se přesně specifikují Vaše představy, požadavky, periody atd. 

google-site-verification: google1be9392eeb8ea2cc.html