O nás

Společnost Health & Food Consulting byla založena v roce 2015  pro pomoc v praxi nejen v gastronomickém a potravinářském odvětví, ale postupem času i pro zdravotnické obory.

Získat schválenou dokumentaci od Státních úřadů je někdy pro naše klienty nadlidský úkol, kterého se velmi rádi  zhostíme, protože ani jedna studie není pro nás rutinou, ale je to pro nás vždy nová výzva. 

,,Naše praxe dokazuje, že požadavky klienta i národní legislativy jsme schopni sladit do fungujících konceptů.,,  

,,Stále nás baví bojkot byrokratických postupů Státních složek, kteří si vykládají zákony po svém dle Kraje nebo odborů. Našim přehledem legislativních požadavků se nám velmi daří zkracovat dobu schvalování dokumentace a nesmyslných postupů, které jsou bohužel stále aplikovány na naše klienty.,,

Naší vizí do budoucna je stále pomoc praxi v jakýchkoliv oblastech podnikání. Od primární  kolaudace prostorů s následným zařízením a vybavení prostorů, vypracování dokumentace, důsledné proškolení osob a vedoucích, mikrobiologických testů, zkoušky a tisk, vývoj obalů, periodických kontrol a  auditů. Zkrátka Vám chceme být neustále nápomocni ve Vašem náročném podnikání jak pro potravinárské provozy tak i pro zdravotnické obory.

V březnu 2021 jsme založili  HFP INSTITUTE  s.r.o.  (Health & Food & Printing) a rozšířili jsme tak naše služby o speciální tiskoviny a obaly z ekologicky rozložitelných materiálů (kukuřice, cukrová třtina, bambus atd.)


Reference

Náš tým odborných poradců:

 Markéta Chaloupková/

zakladatelka a ředitelka společnosti-senior specialista pro epidemiologicky závažné činnosti/lektor/auditor                        (,,paní na problémy,,)


Pavel Minář/ lektor a auditor gastronomických procesů     https://pavelminar.cz/oceneni

                    (,,uvařit jde vše,,)


Jitka Malá/ office assistant 

(,,dáte si  kávu?..)


Jan Chaloupek/ specialista polygrafie a obalových materiálů/moderní technologie v polygrafii

(..samolepky, etikety, samolepky..)


Klára Procházková/sterilizační procesy/epidemiolog/lektor

(..jaký typ sterilizace?..)


Jana Kohoutová /projektant


a další a další ....

google-site-verification: google1be9392eeb8ea2cc.html