KONZULTACE

Konzultace ve všech oblastech legislativních procesů potravinářství, výroby, gastronomických provozů, etiket a obalů a zdravotnických provozů včetně provozů podléhající veterinární kontrole.

  • konzultační a poradenská činnost v místě provozu
  • konzultační činnost v našich prostorách
  • telefonická konzultační činnost
  • konzultační činnost před pronájmem prostoru s realitními makléři
  • konzultační činnost nad projekty a plánky
  • návrhy zdravotnických zařízení, provozoven péče o tělo a potravinářských provozů (plánky staveb včetně vybavení dle platné legislativy)

Pokud máte zájem o konzultace, vyplňte prosím náš webový formulář, budeme se Vám obratem věnovat pro nastavení vhodného termínu. Po výběru termínu a stanovení místa konzultace Vám bude vystavena faktura. Ano, konzultace jsou placené. Proč?  Jelikož zaplacenou službu berou naši objednatelé vážně. Po předchozích zkušenostech, kdy jsme ve stanovených termínech věnovali čas a náklady na termíny schůzek, nám objednatelé nezrušili konzultace a my několikrát stáli před provozovnami úplně zbytečně nebo stejně tak jsme si blokovali konzultační místnost. 

CENA KONZULTACE V PROVOZECH: 730,- Kč +cestovné 

CENA TELEFONICKÉ KONZULTACE: 400,- Kč (zavoláme Vám ve stanovený termín, plánky a dotazy můžete klidně zaslat předem e-mailem).

VIDEOHOVOR/meet.google.com: 400 ,- Kč (spojíme se s Vámi ve stanovený termín, plánky a dotazy můžete klidně zaslat předem e-mailem).

               -cena je stanovena za jakýkoliv čas..prostě až to probereme..

*Ceny samozřejmě neplatí pro ty klienty, kteří mají rovnou objednanou službu vypracování dokumentace na základě smluvního vztahu /poradenství a konzultace jsou již stanoveny v cenně viz. CENÍK a GDPR

                                                                           Těšíme se na setkání s Vámi....

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

google-site-verification: google1be9392eeb8ea2cc.html