KONZULTACE

Konzultace ve všech oblastech legislativních procesů potravinářství, výroby, gastronomických provozů, etiket a obalů a zdravotnických provozů včetně provozů podléhající veterinární kontrole:

  • konzultační a poradenská činnost v místě provozu
  • konzultační činnost v našich prostorách
  • telefonická konzultační činnost
  • konzultační činnost před pronájmem prostoru s realitními makléři
  • konzultační činnost nad projekty a plánky
  • návrhy zdravotnických zařízení, provozoven péče o tělo a potravinářských provozů (plánky staveb včetně vybavení dle platné legislativy)

Pokud máte zájem o konzultace, vyplňte prosím náš webový formulář, budeme se Vám obratem věnovat pro nastavení vhodného termínu. Po výběru termínu a stanovení místa konzultace Vám bude vystavena faktura. Ano, konzultace jsou placené. Proč?  Jelikož zaplacenou službu berou naši objednatelé vážně. Po předchozích zkušenostech, kdy jsme ve stanovených termínech věnovali čas a náklady na termíny schůzek, nám objednatelé nezrušili konzultace a my několikrát stáli před provozovnami úplně zbytečně nebo stejně tak jsme si blokovali konzultační místnost. Děkujeme za pochopení.  

CENA KONZULTACE VE VAŠICH PROVOZECH: 730,- Kč* +cestovné 

CENA TELEFONICKÉ KONZULTACE: 400,- Kč* (zavoláme Vám ve stanovený termín, plánky a dotazy můžete klidně zaslat předem e-mailem).

VIDEOHOVOR/meet.google.com: 500 ,- Kč *(spojíme se s Vámi ve stanovený termín, plánky a dotazy můžete klidně zaslat předem e-mailem).

CENA KONZULTACE V NAŠICH PROSTORECH: 600,- Kč*

CENA KONZULTACE VOLNÝCH PROSTOR S REALITNÍM MAKLÉŘEM: 730,- Kč* +cestovné (připravte si prosím kopii původního kolaudačního rozhodnutí a půdorys vč. m2 jednotlivých mísností, děkujeme).

*+21%DPH

               -cena je stanovena za jakýkoliv čas..prostě až to probereme..

*Ceny samozřejmě neplatí pro ty klienty, kteří mají rovnou objednanou službu vypracování dokumentace na základě smluvního vztahu

                                                                           Těšíme se na setkání s Vámi....

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

google-site-verification: google1be9392eeb8ea2cc.html